Thursday, 26 November 2020
 • '
  '

  YAŞAM KALİTESİ

 • '
  '

  HUZURUN ADRESİ

 • '
  '

  SOSYAL ALAN

Cordella Tuzla
Site Yönetimi
Cordella Tuzla Site Yönetimi
Cordella Tuzla
Site Yönetimi
Cordella Tuzla Site Yönetimi
Cordella Tuzla
Site Yönetimi
Cordella Tuzla Site Yönetimi
Cordella Tuzla
Site Yönetimi
Cordella Tuzla Site Yönetimi

BİLGİLENDİRME

Sayın Cordella Tuzla Sitesi Sakinleri; 
Site Yönetimi olarak iskan alımı sürecinde, tarafımızdan, sitede oturan  sakinlerin oluşturduğu “temsilciler heyeti” oluşturulup iskan alımı için çalışmalar başlatılmıştır. İskan alımı amacı ile “temsilciler heyeti” ile birlikte, kat maliklerimiz ile toplantılar düzenlenmiş, Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısı ile görüşmeler yapılmış, seçim öncesi sözler alınmıştır.
Şeffaflık ilkesi ile çalışmaların yürütülmesi için oluşturduğumuz  “temsilciler heyeti”, gelinen noktada  “iskan alımı” için değil  tamamen SİTE YÖNETİMİ’ni devirmek, yalan beyanlar ile çalışamaz hale getirmek için  faaliyetlerini yürütmeye başlamışlardır. 
 
Oluşturdukları sosyal medya grubu ile; ASILSIZ, TUTARSIZ, AFAKİ, BİLGİ ve BELGEYE DAYALI OLMAYAN sözler ile Site Yönetimi’ ni ve çalışanlarını itham altında bırakarak, bu gerçek dışı söylemlere inanan bazı kat malikleri ile birlikte yönetime İHTAR ÇEKMİŞ ve Site Yönetimi ASILSIZ suçlamalar ile karşı karşıya bırakılmıştır. Çekilen ihtara  cevap verilmiştir.
 
Amaçlarının “iskan almak olduğunu , kat malikleri adına avukat ile anlaşma yaptıklarını (anlaşma yapılması hukuken mümkün değildir.)” söyleyerek yalan beyanlar ile kat maliklerimiz olarak sizlerden vekalet toplanmaktadır. Oluşturduğumuz temsilciler heyeti, amaçları dışına çıkmış ve art niyetli olarak sadece Yönetimi devirmek amacı ile çalışmalarını yürütmektedirler. Kat maliklerine mesaj atılarak avukata vekalet verilmesi için baskı yapılmakta, amaçlarının iskan olduğunu söyleyerek sizleri yanıltmaktadırlar. 
 
Sizlere; tarafımıza atılan asılsız  ithamları, yalan beyanları  ile art niyetli amaçları için vekalet isteyen kişiler hakkında, yargı sürecini başlatmış olduğumuzu bildirmek  ister, bu kişilere itibar etmemenizi rica ederiz.  Yine iskan sürecinde oluşturduğumuz temsilciler heyetinin amaç dışında art niyetli ve şahsi çıkarları için hareket ettiklerini bildirmek isteriz.
 
Oluşturulan sosyal medya hesaplarında ve whatsapp grubundaki mesajlarda, Site Yönetimi ve çalışanları adına iftira ve hakaret içeren tüm yazıları yazan kişiler hakkında dava açacağımızı da bildirmek isteriz. (Tüm yazışmalar mevcuttur)
 
İskan süreci ile ilgili çalışmalar sadece site yönetimi tarafından devam etmektedir. Seçim sonrasında Belediye Başkanı ile görüşülüp önceki süreç ve sözler hatırlatılmış olup İskan ile ilgili çalışmalar tekrar başlatılmıştır. İskan başvurusu yapıldığında süreç ile ilgili dosya numarası ve bilgiler tarafınıza paylaşılacaktır. Önceliğimiz Site Yönetimi olarak  iskan başvurusunun yapılıp elektrik tesisat ve sayaçlarının kat malikleri üzerine devredilmesi olacaktır.
Tüm soru ve sorunlarınız için Site Yönetimini ve yetkili kişileri arayarak bilgi alabilirsiniz.
 
Kişiler ile ilgili bilmenizi istediğimiz bazı detaylar; 
1- Kat malikleri adına avukat ile ilgili bir sözleşme yapıldığı söylenerek (yasal olarak böyle bir durum söz konusu bile değildir.)  ücret toplanmaya çalışılmaktadır. Bu ücretin ne için olduğu, bu tutarın nereye kullanılacağı, kimlere dağıtılacağı!!! ve toplanan ücretin nereye dağıtıldığı!!! ve  daha ne kadar  para toplanacağı soruları maalesef ki cevap bulamamaktadır.
 
2- Bu grupta bulunan  siteseverlerimiz, aslını belge ve bilgiler ile bildikleri halde, sadece karalama amaçlı,  “Doğalgaz bedellerinin nereye ödendiğini bilmiyoruz” dedikodusunu yayarak, “ biz ödemiyoruz sizde ödemeyin “ şeklinde söylemler ile kat maliklerimizi yanıltarak, doğalgaz aksamasına sebebiyet vermeye çalışmakta ve Site Yönetimini haksız ithamlarla suçlamaktadırlar.  Doğalgaz bedellerinin nereye ne kadar ödendiği belge ve faturaları isteyen kişilere gösterilebilir şekildedir. Şu ana kadar 135 kişi ödemiştir ve ödemeyen kat maliklerimiz ödeyenlerin haklarını gasp etmektedirler.
 
3- Kat maliği olmamasına rağmen, işleri organize etmeye çalışan sözde iskan için çalışan sitesever bir sakinimiz, Çalışan personelemize devamlı olarak ;
-Sizi işten çıkaracağız, sizin zamanınız doldu , kendinize iş arayın, siz hırsızsınız, burada genel temizlik yapacağız……. vb. cümleler ile mobbing uygulamakta,  alın teri ve emeği  ile bu sitede yıllardır hizmet veren personellerimizi psikolojik olarak mağdur etmektedirler. 
 
4- Yine iskan için çalışan diğer bir sitesever sakinimiz, evinde kiracı oturmasına rağmen, komisyon karşılığında, X bir emlakçının rahatça siteye girip, emlak kiralaması için, kiracısı bulunduğu halde, sahte kontrat düzenleyerek  anlaşmıştır.
 
5- Yine yoğun propagandalar ile çalışan sitesever bir sakinimiz X emlakçısı ile şimdiden çalışmalara başlamış, SİTE YÖNETİMİ değiştiğinde emlak işlerinden alacağı KOMİSYON oranını bile netleştirmiştir. Sözde, burada istemediği emlakçı ile devamlı irtibat halinde olup gün içinde kendi özel aracı ile işler yapmaktadır.
 
Bu hususları bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. 
 
SİTE YÖNETİMİ
< >

Cordella Tuzla

Cordella Tuzla

Cordella Tuzla

Cordella Tuzla

Cordella Tuzla

Cordella Tuzla

Cordella Tuzla

Cordella Tuzla

Cordella Tuzla

İLETİŞİM

Telefon: 444 2 185 || GSM :0530 176 78 13 || Adres :YAYLA MAH. CENGİZ TOPEL CAD. NO:111 TUZLA/İSTANBUL || Mail : info@cordellatuzlasitesi.com